Enter your keyword

Hakkımızda

Duru Spa & Masaj

Masaj Zindelik Verir

Hakkımızda

Duru Spa & Masaj Salonu 12 yıldır Caddebostan ( Erenköy Işıklarda) ‘da hizmet veren kaliteli bir işletmedir. Aynı zamanda “Duru Spa & Masaj” ismi Tescilli bir marka olup izinsiz isim kullanımları durumunda TC Yasalarınca tüm hakları işletmemize aittir.

Masaj’ın hem ruhu hem bedeni temizleyen, uzman ellerde tedaviye dönüştüğünü savunan bir işletme olarak hem eğitimli masözlerle çalışma bir misyon edindik. Aynı zamanda gençlerimize destek olmak için bir çok kişiyi salonumuzda eğittik.

Hala bu konuda eğitim almak ve bizlerle çalışmak isteyen deneyimsiz arkadaşlara da şans veriyoruz. Çünkü “Masaj” bir tutkudur. Hem masajı yapan hem de masajı yaptıran için vazgeçilmez olmuştur.

MASAJIN FAYDALARI
Bağışıklık sistemini ve kan dolaşımını düzenler, kasları gevşetir, stres ve yorgunluğu giderir, uyku düzenine yardımcı olur.

DÜZENLİ MASAJ YAPTIRMAK
Baş, boyun, sırt, bel, siyatik, romatizmal, spor sonrası ağrılarınız gider, stresinizi yok eder, cildinizi ve kaslarınızı diri tutar, kalp krizi riskiniz en aza iner, zinde ve huzurlu bir insan olursunuz.

KİME MASAJ YAPTIRILMALI
Masaj makinaları elle yapılan masajın yerini asla tutmayacağı gibi, her bedenin yapısı farklı olduğu için uyguladığı kuvvetin alanını hesaplayamaz ve sakatlıklara kadar yol açabilir.

WhatsApp chat